Vīrietis uzduras uz sētas stabiem un zaudē dzīvību

0 komentāri

Rumbulā kādam bezpajumtniekam traģiski beidzies mēģinājums pārkāpt pāri žogam. Mēģinot pārkāpt sētai, viņš acīmredzot ir paslīdējis un ar visu savu ķermeņa svaru ar vēderu uzdūries uz sētas mietiem.

Vīrietis, visticamāk, gājis uz tuvumā esošo mazdārziņu rajonu, taču starp šoseju un mazdārziņiem atrodas privāta teritorija, kas nakts laikā tiek slēgta. Daudzi, arī bojā gājušais, bieži vien cenšas saīsināt ceļu, pārkāpjot pāri sētai, taču šoreiz tas beidzies traģiski.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kā stāsta aculiecinieki, vīrieti šausminošā bezpalīdzībā pamanīja kāds no blakus esošās degvielas uzpildes stacijas. Tika izsaukta ātrā palīdzība, taču brīdī, kad vīrieti nocēla no sētas, mediķi vairs palīdzēt nevarēja. Vīrietis bija miris. Kā norāda mediķu pārstāve, ķermeņa mehāniskie bojājumi bija tik smagi, ka nav savienojami ar dzīvību.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas