Vīrietis pie gāzes plīts gūst 60% ķermeņa apdegumus

0 komentāri

Šobrīd kāds vīrietis slimnīcā cīnās par savu dzīvību un ārsti vairās prognozēt, vai viņš vispār atveseļosies. Tādā stāvoklī cilvēks nonācis savās mājās, pie gāzes plīts.

Tam, kas vakar notika kādā parastā Zolitūdes dzīvoklī, skaidrojumu šobrīd nespēj rast neviens. Sākās visticamāk viss pavisam vienkārši – bija viens diezgan iereibis vīrietis, viena cigarete un gāzes plīts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Nav tā īsti skaidrs, ko vīrietis mēģināja izdarīt – ar cigareti aizdedzināt plīti vai no degoša plīts riņķa piesmēķēt cigareti, bet notika tas, kas notika – bija neliels sprādziens un pie plīts stāvošais cilvēks tik vien spēja kā aiziet līdz istabai un nokrist gultā. Viņa sieva, kura tajā brīdī bija otrā istabā un neko no notiekošā nebija redzējusi, ieraugot savu vīru krita panikā.

Mediķi norāda, ka vīrietis guvis 60% apdegumus, viņa stāvoklis ir smags un ārsti šobrīd atsakās prognozēt, vai viņš vispār atveseļosies.

Policijā šobrīd ir sākta izmeklēšana un visnotaļ drīz būs zināmi arī nelaimes gadījuma apstākļi.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas