Vīrietis pēc ilgstošas alkohola lietošanas apēd žurku indi

0 komentāri

Vakar Zemgalē kāds 40 gadus vecs vīrietis pēc ilgstošas alkohola lietošanas ir apēdis žurku indi, pavēstījusi Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.

Vīrietis apēdis divus žurku indes gabaliņus. Mediķi cietušajam mājās veica kuņģa skalošanu, pēc tās vīrietis ir atteicies doties uz stacionāru.
Savukārt Zemgalē 51 gadu vecu vīrieti kaimiņi ir pamanījuši guļam uz lauka stiprā alkohola reibumā. Vīrietis ar ķermeņa atdzišanu un hipoglikēmiju – cukura līmeņa pazemināšanos asinīs – nopietnā stāvoklī nogādāts slimnīcā.

Kurzemē 53 gadus vecs vīrietis ir strādājis ar leņķa slīpmašīnu un nopietni sagriezis roku. Vīrietis nogādāts slimnīcā Rīgā.

Kopumā NMPD mediķi aizvadītajā diennaktī devušies uz 1156 izsaukumiem, no tiem 177 saistīti ar dažāda rakstura traumām.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas