Vīrietis pamatīgā alkohola reibumā mediķiem stāsta, ka ticis piekauts un izvarots

0 komentāri

Pirms pāris dienām Ogres slimnīcā nonācis kāds 28 gadus vecs vīrietis, kurš dakteriem paziņojis, ka viņu vilcienā Rīga–Maskava piekāvuši un izvarojuši vairāki cilvēki. 

Lai noskaidrotu, vai tiešām varmākas puisi izvarojuši, gandrīz četru stundu garumā dzītas pēdas apreibušā jaunieša gaitām Ogrē un tās apkārtnē, beigās gan noskaidrojies, ka stāsts par izvarošanu bijis vien dzēruma murgi, kas vienkārši izraisījuši pamatīgu ažiotāžu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Par spīti tam, ka policistiem pēc pārbaudes vairs nav bijušas ne mazākās aizdomas par to, ka patiesībā varētu būt noticis noziegums, izmeklētāji pie šā jandāliņa iniciatora paviesojušies arī tad, kad viņš beidzot izgulējis dzērumu.

Lai arī tajā rītā neesošo varmāku meklējumos iesaistījušies gan prāvi Valsts policijas spēki, gan vietējās pašvaldības policijas patruļas, šoreiz par velti sacelto jandāliņu jaunietim nekas nedraud, jo, kā izrādās, stāsti par seksuālo uzbrukumu klāstīti vien dakteriem.

Jācer, ka nākamreiz, iedzerot pār mēru, puisis padomās, ko runā, citādi neapdomīgi izteiktās frāzes, tā vai citādi, reiz tomēr var atspēlēties.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas