Vīrietis nosit savu draudzeni, bet mātei mēģina iestāstīt, ka viņa mirusi dabīgā nāvē

0 komentāri

Kandavā, Jelgavas ielā, par savas dzīvesbiedres slepkavību aizturēts 47 gadus vecs vīrietis. Viņš pats pēc uzbrukuma izsaucis policiju.

Trešdienas naktī Kandavā kādā bēdīgi slavenā namā Jelgavas ielā notikusi slepkavība. 47 gadus vecais Mairis uzbrucis savai draudzenei Lailai. Sitis ar rokām un kājām, līdz sieviete bija mirusi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pēc tam pats saucis “ātros” un padevies policijai. Šodien pat vīrieša mātei, kura dzīvo turpat kaimiņos, nav skaidri dēla rīcības motīvi. Tajā pašā vakarā dēls pat bijis skaidrā – atnācis mātei krāsni salabot.

Pusdivos naktī dēls pēkšņi parādījies mātes istabā ar šokējošu vēsti.

Annas kundzes apakšīrnieks Andris neapstrīd Maira darba spējas, taču viņš atklāti piebilst, ka vīrietis ir arī pamatīgs iedzērājs. Tāpat kā kaimiņus, arī Kandavas apkārtnes iedzīvotājus neizbrīna slepkavības fakts.

Aizdomās turamais Mairis ne reizi vien nonācis policijas redzeslokā par zādzībām, tā kā vīrietis bijis ar noslieci pārkāpt likumu. Dzērumā viņš mēdzis terorizēt arī savus vecākus, bet civilsievai reiz uztaisījis savdabīgu frizūru.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas