Vīrietis narkotiku un alkohola reibumā sadur savu paziņu

0 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

Jūrmalā policisti aizturējuši kādu narkomānu, kurš divas reizes ar asu priekšmetu iedūris savam paziņam mugurā. Sākotnēji gan pats cietušais pat nevēlējies savu draugu nodot un stāstījis, ka neveiksmīgi kritis.

No Slokas mikrorajona Jūrmalā slimnīcā nonācis kāds vīrietis ar divām durtām brūcēm mugurā. Ja sākotnēji licies, ka trauma iegūta, dzērumā krītot uz asa priekšmeta, tad vēlāk noskaidrojies, ka notikušais ir noziegums.

Mierīgi aprunājoties ar vīrieti, mediķiem izdevies viņu pierunāt iekāpt ārstu busiņā, lai apskatītos, no kurienes tek asinis.

Slimnīcas ārsti jau šujot brūces sapratušu, ka vīrieša stāsts par līšanu zem vagoniem un vārtīšanos pa stikliem ir pasaka. Izsaukti policisti, kuri pēc sarunas ar vīrieti izskaitļojuši viņa pāridarītāju.

Turpat netālu no Slokas stacijas aizturēts 29 gadus vecs vīrietis narkotiku un alkohola reibumā. Aizturētais savu vainu nodarītajā atzinis. Konflikta iemeslus policija neatklāj.

Pret vīrieti sākts kriminālprocess par tīšu smagu miesas bojājumu nodarīšanu. Par šādu nodarījumu viņam var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz septiņiem gadiem un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem.

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes! 1

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas