Vīrietis, iespējams, glābjot kaķi, izkrīt pa astotā stāva logu

1 komentārs

Ogrē deviņu stāvu mājā no astotā stāva balkona izkritis 31 gadu vecs vīrietis. Iespējams, viņš mēģinājis noķert pamukušo kaķi – tā apgalvo vīrieša tuvinieki.

Vakar Zilo kalnu prospektā daudzi apkārtnes iedzīvotāji bija spiesti redzēt ļoti nepatīkamu ainu. Kāds vīrietis pēc nesaprotamām darbībām astotā stāva balkonā pārkrita pāri margām un pēc sekundes jau atsitās pret zemi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viņa dzīvību glābt vairs nebija iespējams. Kaimiņi saka, ka puisi zinājuši no bērna kājas, nekāds baigais dauzoņa nav bijis. Reiz pa reizei varbūt iedzēris.

Puiša māte sarunā ar Degpunktu atzīst, ka liktenīgajā dienā dēls bija izdzēris dažus aliņus, jo tas viņam palīdzējis pret galvassāpēm, kuras sākušās, kad puisis iekļuvis smagā avārijā.

Viņš regulāri dzēra pretsāpju tabletes, viņam bieži sāpēja galva. No rīta viņš teica, ka jūtas slikti – sāp galva. Viņš aizgāja pēc alus, lai varētu iemigt. Es aizgāju pēc mazbērna uz dārziņu, atnācu atpakaļ, un viņš tur jau gulēja – apsegts.

Sieviete pieļauj, ka notikušais nav pašnāvība, bet gan nelaimes gadījums. To šobrīd gan diez vai kāds vairs varēs noteikt.

”Zināt, viņš bieži ķēra kaķi, lai tas nenokrīt, jo tas staigāja pa balkona malu. Ziniet kā – piecas pudeles alus izdzēra. Varbūt galva sagriezās. Viņam visu laiku no rītiem sāpēja galva,” stāsta mirušā vīrieša mamma.

Ogres policijā par notikušo uzsākts kriminālprocess, taču, visticamāk, pēc aculiecinieku un radu aptaujāšanas tas tiks izbeigts, jo notikušajā vismaz šobrīd nav saskatāmas nekādas nozieguma pazīmes.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Kaimiņš
    0

    Kaimiņš

    Ne 31, a 34 goda... 06.12.1980

    20.02.2015 08:48

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas