Vīrietis greizsirdības uzplūdā izsit automašīnai logus un paslēpjas krūmos

0 komentāri

Aizvakar ap plkst. 11.00 Salaspils iecirkņa policisti saņēma izsaukumu uz Miera ielu Salaspilī, kur kāds vīrietis bojā automašīnu. Ierodoties notikuma vietā, policisti noskaidroja, ka 1985. gadā dzimis vīrietis, atrodoties alkohola reibumā, greizsirdības uzplūdā kāda cita vīrieša automašīnai Audi ar akmeni izsitis logus un lukturus.

Pēcāk, lai netiktu pamanīts, viņš paslēpies krūmos, kas atradās turpat blakus notikuma vietai. Policisti ļaundari uzreiz pamanīja un aizturēja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Aizturētais vīrietis, kurš arī iepriekš bija nonācis policijas redzeslokā par dažāda veida noziegumiem, atzina savu vainu automašīnas bojāšanā. Pret aizturēto ir sākts kriminālprocess par svešas mantas tīšu bojāšanu.

Aizturētajam par šādu noziegumu var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz diviem gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas