Dzīvoklī zāģējot gāzes balonu, briesmām pakļauj visu māju

2 komentāri

Čiekurkalnā kādas mājas iedzīvotāji piedzīvojuši pamatīgu izbīli, kad kaimiņa vēlēšanās nopelnīt novedusi pie pamatīgas gāzes noplūdes. Vīrietis izlēmis sazāģēt gāzes balonu un nodot to metāllūžņos. Pēc šī gājiena kaskadierim nācās meklēt sev citas mājas.

Vīrietis savā dzīvoklī jau bija sabojājis gāzes balonu. Lai gan balons bijis tukšs, raksturīgā smaka izplatījusies un kaimiņi izsaukuši glābējus.

VUGD darbinieki kopā ar policiju bojāto gāzes balonu nogādāja balonu pieņemšanas vietā.

Kaimiņš saka – atbraukušie ugunsdzēsēji visu gāzi ātri vien izvēdinājuši, taču sašutums par vīrieša rīcību palicis.

Balona zāģētājs tagad aizgājis dzīvot pie savas draudzenes, lai viņu nenolinčotu nobijušies mājas iedzīvotāji.

2 komentāri

TOP komentāri

 • tantuks
  0

  tantuks

  Nuja, ar 1. martu paredzēts, ka būs jāiegādājas cita izmēra, laikam mazāki gāzes baloni. Iemesls nav mintēts. Nav ko gaidīt 1. martu, jāsamazina jau tagad... Kā kurš saprot.

  31.01.2015 13:39

 • Antons Kolbass
  0

  Antons Kolbass

  Tam paviānam tak galvā strazdi pi-ās.

  31.01.2015 12:58

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas