Vīrietis dod ”kukuli”, lai policija neveiktu personīgo mantu pārbaudi

0 komentāri

Vakar, 3. novembrī, ap pulksten 19.00 Speciālo uzdevumu bataljona darbinieki Rīgā, Slokas ielā, pamanīja kādu aizdomīgu vīrieti, kurš, pamanot policistus, kļuva manāmi satraukts. Likumsargi nolēma 1986. gadā dzimušo vīrieti pārbaudīt, taču vēl pirms paguva uzsākt pārbaudi, vīrietis policistiem uzreiz mēģināja dot kukuli 20 eiro apmērā, lai netiktu veikta personīgo mantu pārbaude.

Vīrietis nekavējoties tika aizturēts un nogādāts Rīgas Kurzemes iecirknī. Pārbaudot vīrieti, likumsargi viņa kabatā atrada polietilēna maisiņu un papīra vīstokli, kuros atradās augu izcelsmes zaļganbrūnas krāsas viela. Atsavinātajai vielai nozīmēta ekspertīze, lai noskaidrotu, vai tā satur narkotiskās vielas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pret vīrieti uzsākti divi kriminālprocesi – pēc Krimināllikuma 323. panta par kukuļdošanu policijas darbiniekiem, kā arī pēc Krimināllikuma 20. nodaļas saistībā iespējamu narkotisko vielu glabāšanu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas