Vīrietis 3,13 promiļu reibumā mēģina dot policistam 10 eiro kukuli

0 komentāri
Vīrietis 3,13 promiļu reibumā mēģina dot policistam 10 eiro kukuli
FOTO: LETA

Tev noteikti jāizlasa

Aizvakar, 18.martā ap pulksten 16:55 Rīgā, Viesītes ielā Ceļu policijas darbinieki apturēja automašīnu Toyota Corolla, kuras vadītājs nebija piesprādzējies. Lai izvairītos no administratīvā soda, 1951. gadā dzimušais automašīnas vadītājs policistam deva 10 eiro kukuli.

Savukārt, pagājušajā ceturtdienā, 12.martā, ap pulksten 10:12 Rīgā, Apuzes ielā, Ceļu policijas darbinieki apturēja 1971. gadā dzimušu vīrieti ar automašīnu “Opel’’. Pārbaudes laikā policisti konstatēja, ka vīrietis automašīnu vadījis 3,13 promiļu alkohola reibumā. Lai izvairītos no administratīvā soda, vīrietis policistam deva 135 eiro kukuli.

Par abiem gadījumiem policijā sākts kriminālprocess par kukuļdošanu.

Šogad Rīgas reģionā aizturēti jau septiņpadsmit autovadītāji pret kuriem sākti kriminālprocesi par kukuļa došanu ceļu policistam.

Atgādinām, ka arī turpmāk cīņā ar korupciju uz ceļa pievērsīsim pastiprinātu uzmanību ne tikai policistiem, kas ņem kukuļus, bet arī autovadītājiem, kas dod kukuļus. Kukuļu došana saskaņā ar Krimināllikumu ir sodāma pēc 323. panta, kurā par šādu noziedzīgu nodarījumu paredzēts sods ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods.

0 komentāri

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas