Vīrietis 3,13 promiļu reibumā mēģina dot policistam 10 eiro kukuli

0 komentāri

Aizvakar, 18.martā ap pulksten 16:55 Rīgā, Viesītes ielā Ceļu policijas darbinieki apturēja automašīnu Toyota Corolla, kuras vadītājs nebija piesprādzējies. Lai izvairītos no administratīvā soda, 1951. gadā dzimušais automašīnas vadītājs policistam deva 10 eiro kukuli.

Savukārt, pagājušajā ceturtdienā, 12.martā, ap pulksten 10:12 Rīgā, Apuzes ielā, Ceļu policijas darbinieki apturēja 1971. gadā dzimušu vīrieti ar automašīnu ”Opel””. Pārbaudes laikā policisti konstatēja, ka vīrietis automašīnu vadījis 3,13 promiļu alkohola reibumā. Lai izvairītos no administratīvā soda, vīrietis policistam deva 135 eiro kukuli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Par abiem gadījumiem policijā sākts kriminālprocess par kukuļdošanu.

Šogad Rīgas reģionā aizturēti jau septiņpadsmit autovadītāji pret kuriem sākti kriminālprocesi par kukuļa došanu ceļu policistam.

Atgādinām, ka arī turpmāk cīņā ar korupciju uz ceļa pievērsīsim pastiprinātu uzmanību ne tikai policistiem, kas ņem kukuļus, bet arī autovadītājiem, kas dod kukuļus. Kukuļu došana saskaņā ar Krimināllikumu ir sodāma pēc 323. panta, kurā par šādu noziedzīgu nodarījumu paredzēts sods ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas