Vīrieti šokē policijas veiktā pārbaude viņa mājās

1 komentārs

Degpunktā komanda jau ziņoja par likumsargu cīņu ar nelegālā alkohola un cigarešu tirdzniecību, kas ir gluži kā cīņa ar vējdzirnavām, jo tā sauktās ”točkas” turpina darboties. Kāds raidījuma skatītājs uzskata, ka situācija ir tik bēdīga, jo likumsargi alkoholu un cigaretes meklē tur, kur to nav. Piemēram, viņa mājās.

17. marta pēcpusdienā Pūres pagasta iedzīvotājs Mārtiņš ar sievu bija savās mājās, Graudiņos, kad pagalmā iebrauca automašīna ar nelūgtiem ciemiņiem. Sāka riet suns, un no mašīnas sāka kāpt ārā, kā Mārtiņš stāsta – pamatīga auguma vīri.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Mārtiņš par notiekošo bija šokēts, vēl jo vairāk, kad uzzināja, ka policisti atbraukuši meklēt kontrabandas preces, taču viņam nekas cits neatlika, kā likumsargus ielaist mājā – kā nekā viņi ieradās ar tiesas lēmumu.

Ne spirtotos dzērienus, ne smēķus policisti tā arī neesot atraduši, lai gan meklējuši rūpīgi – ieskatījušies katrā atvilktnē un kambarītī. Likumsargi aizbraukuši, taču sašutums palicis. Mārtiņš vēl aizvien nespēj saprast, kāpēc lai pie viņa, gandrīz vai nedzērāja, godīga cilvēka, kāds varējis meklēt īstu spirta fabriku.

Mārtiņš sola mierā nelikties – viņš gatavs tiesāties un pieprasīt morālo kompensāciju par nepamatoti piedzīvoto viņa mājas apskati.

Likumsargi ir saņēmuši Mārtiņa vēstuli un norāda, ka šādas pārbaudes tiek veiktas daudzviet, reaģējot uz iedzīvotāju sniegtām anonīmām ziņām par iespējamām nelegālā alkohola un cigarešu tirdzniecības vietām.

Šoreiz nelegālās preces nav atrastas, taču statistika rāda, ka iedzīvotāju sniegtās ziņas neapstiprinās tikai aptuveni 30% no visiem gadījumiem.

Tātad – šādas pārbaudes esot efektīvas un tiks veiktas arī turpmāk. Kas bija ļaunprātis, kurš sniedza informāciju par iespējamu grādīgā ražošanu un tirgošanu Mārtiņa mājā – to nezina pat policisti paši un droši vien nekad neuzzinās.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Skaidra
    0

    Skaidra

    Kāds anonīms kaimiņš laikam gribējis atriebties un uzsūtījis policiju , lai šo padrebina , iespējams kādam nav iedevis uz paģirām šņabi vai eiriku , ja jau kā iemesls minēts alkohols .

    24.03.2015 18:30

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas