Viesnīcā aplaupa ārzemnieku

0 komentāri

Pagājušo piektdien Rīgas Centra iecirkņa darbinieki saņēma izsaukumu uz kādu viesnīcu Krišjāņa Barona ielā, kur norisinās konflikts starp vairākām personām.

Ierodoties notikuma vietā, policijas darbinieki noskaidroja, ka starp kādu ārzemnieku un sievieti bija izcēlies konflikts. Tajā iesaistījušies arī divi sievietes paziņas, kuri konflikta laikā ārzemniekam nolaupīja mobilo telefonu un naudu. Pēcāk vīrieši aizbēga no notikuma vietas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Policisti noskaidroja iespējamās vainīgās personas un uzsāka viņu meklēšanu. Sestdien tika aizturēti 1982. un 1985. gadā dzimuši vīrieši, kuri jau iepriekš nonākuši policijas redzeslokā par mantiska rakstura noziegumiem.

Cietušais vīrietis atguva mobilo telefonu, savukārt pret abiem laupītājiem ir uzsākts kriminālprocess par laupīšanu grupā. Vīriešiem par šādu noziegumu var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas