Meitenes fotogrāfija peldkostīmā izraisa skandālu

0 komentāri

Kādu meiteni piemeklējuši pavisam nelāgi piedzīvojumi. Lai arī Jūlija, tāpat kā vienaudži, sociālos tīklus lieto daudzus gadus, pavisam nesen kāds pašas publiski izvietots foto viņai sagādājis pamatīgas neērtības. 

“Pirms kāda laika internetā ieliku bildi peldkostīmā, un pēc kāda laika man sāka rakstīt visādus sliktus komentārus,” stāsta Jūlija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Meitene piedzīvoto atceras ar šausmām, jo dažu dienu laikā foto aizceļojis arī pie skolas biedriem, paziņām un pat citiem sociālo tīklu lietotājiem.

Pastiprinātā apkārtējo uzmanība mijusies ar visdažādākā satura vēstulēm, kas piepildījušas viņas sociālā tīkla pastkastīti.

Iepazīšanās piedāvājumi, nievājošas piezīmes, pat apvainojumi un draudi. Kad meitene sapratusi, ka foto vajadzētu izdzēst, izrādījies, ka ir par vēlu.

Kā izrādās, Jūlija ne tuvu nav vienīgā, kas cietusi savas neapdomīgās rīcības un apkārtējo nesodāmības sajūtas internetā dēļ.

Ne vien ārzemēs, bet arī Latvijā, katru gadu tiek fiksēti gadījumi, kad bērni un jaunieši ne tikai piedzīvojuši dažādus pazemojumus internetā, bet pat iekrituši krāpnieku lamatās.

Ar šādiem pāridarītājiem un pat noziedzniekiem ir ļoti grūti cīnīties, jo nereti tie slēpjas pat aiz valsts robežām. Tāpat jāatceras, ka jūsu internetā publicētie foto, video un dažādi ieraksti nekur nepazūd, pat pēc tam, kad tos izdzēšat.

Ar tiem bez jūsu piekrišanas un pat jums nezinot var būt dalījušies neskaitāmi nepazīstami cilvēki.

Plašāk par incidentu – skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas