Vienas nakts laikā Bolderājā apzog 15 automašīnas

0 komentāri

Devītā maija rīts Bolderājā, Gobas ielā, daudziem vietējiem iedzīvotājiem sācies ļoti nepatīkami. Viņi izgājuši no mājas un atskārtuši, ka apzagtas teju visas automašīnas. Vainīgie nav aizturēti, bet iedzīvotājiem ir dažas versijas, kur viņi meklējami.

Zagļi Gobas ielas namu pagalmos paviesojušies laikā no pulksten pussešiem līdz septiņiem, jo vēl ap pieciem viss bijis vietās, stāsta autoīpašnieks Dainis, kurš agrajā rīta stundā tieši atbraucis mājās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Arī Daiņa vecajam mersedesam pazuduši spoguļstikli. Vīrietis ir pārliecināts, ka notikušais nav klasiska zādzība, jo aptīrītas pavecas automašīnas.

Lai arī kurš būtu nozieguma pasūtītājs, par izpildītājiem šeit šaubu nav nevienam. Tie būšot vietējo sociālo māju iemītnieki. Pirms dažiem gadiem te savests viss Rīgas zieds, un noziegumu skaits kopš tā laika tikai turpina pieaugt.

Iespējams, ka daudzi apzagto automašīnu īpašnieki sestdienas rītā nodarītos zaudējumus uzskatīs par niecīgiem un policijā nevērsīsies, taču Degpunktā komanda tomēr aicina to darīt, lai, aizturot garnadžus, likumsargiem būtu pietiekami daudz materiālu, lai paturētu neliešus aiz restēm.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas