Viena sveces liesmiņa noved pie traģēdijas

0 komentāri

Kurzemē, Vaiņodes pusē ugunsgrēkā bojā gājis kāds pensionārs. Vīrietis dzīvojis viens. Diemžēl uguns izplatījusies tik ātri, ka ne kaimiņi, ne ugunsdzēsēji vairs nav spējuši glābt viņa dzīvību.

Nelaimes vieta ir kāda vienstāva dzīvojamā māja, kas atrodas nevis pašā Vaiņodē, bet gan pāris kilometrus no tās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

To, ka ugunsgrēks pamanīts novēloti, apstiprina kaimiņi. Var noprast, ka ugunsdzēsējus, iespējams, sazvanījis kāds garāmbraucējs un kaimiņi savukārt par notiekošo uzzinājuši tikai no glābējiem.

Ļaužu spriedums par nelaimi ir visai vienkāršs – mājā nebija elektrības un tās saimnieks bija piedzēries.

Proti, kaimiņiene pieļauj, ka vīrieša namiņš bija tik ļoti pārbāzts ar dažādiem krāmiem, ka ar vienu sveces liesmiņu pilnībā pietika, lai tas viss sāktu degt un radītu ne vien indīgus dūmus, bet arī pamatīgas liesmas.

Plašāk par šo tematu – raidījuma “Degpunktā” sagatavotajā sižetā!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas