Vidusskolas vecuma puiši divas reizes apzog Valmieras Svētā Sīmaņa draudzi

0 komentāri

Valmieras Svētā Sīmaņa draudzes mājā janvāra beigās bija iekļuvuši zagļi – izšķaidījuši ziedojumu kastītes un paņēmuši cilvēku samesto naudiņu, kas domāta cēliem mērķiem. Ir pagājušas trīs nedēļas, un policistiem beidzot izdevies noziedzniekus notvert – tie izrādījušies trīs nenobrieduši tīņi.

Kad zagļi janvāra beigās paviesojās Valmieras Svētā Sīmaņa draudzes mājā, jau toreiz bija skaidrs, ka garnadži kaut kādā veidā ar draudzi ir saistīti, jo viņi zinājuši durvju koda atslēgas pareizo kombināciju. Tik tiešām atklājies, ka viens no puišiem ir regulārs iestādes apmeklētājs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ar vienu zādzību gan neliešiem nebija gana, un viņi februārī draudzes namu apciemoja vēlreiz, atkal paņemot no telpām naudu – ap simts eiro un fotoaparātu.

Šobrīd policistiem vēl nav izdevies noskaidrot, cik lielu naudas summu pirmajā zādzības reizē paņēmusi trijotne, taču skaidrs, ka summa nav astronomiska – tomēr, iespējams, ka lielāka par otrajā reizē nozagtajiem simts eiro, jo nedēļu ēst saldumus un pirkt sīklietas tomēr nav nemaz tik lēti.

http://www.tvplay.lv/parraides/intrigante/570987 ?autostart=true

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas