VIDEO! “Žigulis” kā tanks – nedod ceļu nevienam!

0 komentāri

Pat daudzu gadu braukšanas pieredze nevar autovadītāju pasargāt no pilnīgi visām nepatikšanām, par to šodien pārliecinājies kāds sirms vīrs, kura mierīgais izbrauciens ar “žiguli” beidzies ar negaidītu avāriju.

Pirmdienas rītā Purvciemā kāds pensionārs ar “žigulīti” Vējavas un Dzelzavas ielas krustojumā ietriecās pa galveno ceļu braucošajā Renault.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pensionāra vairākus desmitus gadu vecais, vēl padomju laikā ražotais braucamrīks sadursmi pārdzīvojis ar pavisam nelieliem bojājumiem – tam sasists vien tuvās gaismas lukturis, savukārt Renault pamatīgi “saburzīts” viss sāns, norautas vairākas detaļas un sasists viens no aizmugures lukturiem.

Foto

Šajā gadījumā gan vīri iztika bez policistu palīdzības, jo turpat notikuma vietā ar jaunākā vīrieša palīdzību izdevies aizpildīt saskaņoto paziņojumu. Tādēļ pēc šīs dienas piedzīvojumiem braucēji, lai salabotu savus transportlīdzekļus, var doties taisnā ceļā pie apdrošinātājiem.

Par laimi, ne viens, ne otrs braucējs par notikušo daudz nepārdzīvo.

Skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas