VIDEO: Volvo šoferis kunga prātā terorizē visu rajonu

0 komentāri

Ceturtdien fiksētā Volvo vadītāja uzvedība uz ceļa pamatīgi pārbiedējusi ne vienu vien Bolderājas iedzīvotāju. Aculiecinieku uzņemti kadri ar acīmredzami apreibuša braucēja izdarībām to tikai apstiprina.

Nav jābūt ne policistam, ne ceļu satiksmes ekspertam, lai secinātu, ka ar šā Volvo vadītāju kaut kas nav kārtībā. To sapratuši arī nejauši aculiecinieki, kuri ar mobilo telefonu iemūžinājuši autobraucēja izdarības uz ceļa netālu no Bolderājas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Uz notikuma vietu nekavējoties nosūtīta tuvākā policijas patruļa, kas tikai dažas minūtes pēc izsaukuma saņemšanas jau ieradusies Bolderājā. Tas nozīmē, ka pēc šā brauciena vīrietim draud ne tikai jau ierastais naudas sods un vēl ilgāks liegums sēsties pie auto stūres, bet pat reāls cietumsods.

Foto:

Skaties video:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas