VIDEO: Vīrietis, glābjot kaķi, pats paliek kokā

2 komentāri

Daudzi cilvēki joko, ka pienācis marts un ir atlidojuši ne tikai gājputni, bet arī kaķi, proti, aizvien biežāk redzam minčus sēžam kokos, un daudzos ļaudīs šis skats rada satraukumu. Degpunktā komandas kolēģis Arnis gribēja vienam šādam kaķim palīdzēt, bet beigās palīdzība bija nepieciešama viņam pašam.

Sākās viss vakar, kad Arnis pie savas mājas pamanīja ļoti satrauktu sievieti, – viņa mājas saimniekam “lasīja morāli” par kokā sēdošu kaķi un pati jau bija sazvanījusi glābējus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kad ugunsdzēsēji ieradās, sieviete devās prom, atstājot Arni ar glābējiem, lai viņi paši mēģinātu izdomāt, kā dzīvnieku dabūt no Liepas lejā. Pastāvēja visi, padomāja, un tā kā tuvumā esošie vadi traucēja, mincis palika kokā. No rīta situācija nebija mainījusies, kaķis bija Liepā, un Arnis kļuva līdzjūtīgs.

Vairāk par Arņa neveiksmīgajiem centieniem izglābt kaķi skatieties pievienotajā video!

2 komentāri

TOP komentāri

 • knorbis
  +1

  knorbis

  parādiet kaut vienu kaķa skeletu kokā. stulbums!

  06.03.2015 00:32

 • saulespuke
  0

  saulespuke

  Vai kaķis vismaz tika lejā?

  06.03.2015 14:50

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas