VIDEO: traka avārija Limbažos – Volvo taranē un apgāž kiosku

2 komentāri

Šķietami klusā pilsētā – Limbažos – notikusi varētu pat teikt virtuoza avārija. Vieglās automašīnas šoferis taranējis un apgāzis kiosku.

Nolikt uz sāniem kiosku, kas gadu desmitiem ilgi stāvējis taisni – tas ir iespējams. To pierādījuši limbažnieki. Vakar vakarā ap plkst. 20.30 Limbažos, Jūras ielā, sadūrušās 28 gadus veca vīrieša vadīta automašīna Volvo S80 un 23 gadus veca vīrieša vadīta automašīna Ford Fiesta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Fords ceļu beidzis ķieģeļu stabā, bet Volvo – kioskā. Lai gan avārija notikusi gandrīz pašā pilsētas centrā, liecinieku tai ir maz. Limbažu centrs nav pārāk apdzīvots. Liela daļa māju tukšas, pat ar aiznaglotiem logiem. Vienā ēkā dzīvoklī sastopam draugu kompāniju. Viens no viņiem vakar bijis mājās, redzējis notiekošo. Ļaudis dalās iespaidos – abi auto gan jau braukuši pa Jūras ielu centra virzienā.

Lai gan vēl notiek izmeklēšana, policisti sliecas šai versijai piekrist. Abas automašīnas – Ford un Volvo -, visticamāk, braukušas vienā virzienā. Tad priekšā esošā automašīna saslīdējusi, notikusi sadursme, fords ceļu beidzis stabā, bet Volvo it kā atsities pret apmalēm un kioskā lidojis jau ar jumtu pa priekšu.

Foto

Forda šoferis no hospitalizācijas atteicies, savukārt Volvo vadītājs guvis augšdelma lūzumu un smadzeņu satricinājumu. Ziņu par reibumu pagaidām nav, policisti tās gaida no slimnīcas. Kiosks apgāzies tad, kad automašīna aizvesta no avārijas vietas. Cilvēki saka – tas nesatricināmi te stāvējis ļoti ilgi, bet tagad padevies vienam Volvo.

Policisti gaida ekspertu atzinumu un patlaban domā, ka pārsniegts atļautais braukšanas ātrums. Tieši tāpēc brauciens beidzies kioskā.

Video

2 komentāri

TOP komentāri

  • omīte
    0

    omīte

    lūk kur mūž sapnie!Taranēt to,kas stāvējis gadu desmitiem....Tas ir varoņdarbs!!

    09.02.2016 09:22

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas