VIDEO: septiņi Moldovas pilsoņi reibumā bēg no policijas

0 komentāri

Pagājušajās brīvdienās kārtības sargi Ķekavā vajāja septiņus Moldovas pilsoņus, kuri ar Opel markas automašīnu agrā svētdienas rītā alkohola reibumā bija nolēmuši pavizināties.

Automašīnu ar Lietuvas reģistrācijas numuriem un visai jautro kompāniju policisti ievēroja agrā svētdienas rītā. Pēc neilga laika jau pavisam citā Ķekavas vietā gar patrulējošo policistu auto ievērojamā ātrumā aiztraucies tas pats, iepriekš piefiksētais braucamrīks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Nedaudz vēlāk automašīnas vadītājs zaudējis kontroli par automašīnu un izraisījis avāriju.

Lai arī jaunieši saprata, ka pēc šāda izbrauciena, vakars var beigties arī policijas iecirknī, likuma sargiem visus septiņus bēgļus, kuri palēnām devušies prom no avārijas vietas, izdevies panākt un atvest atpakaļ.

Tur arī noskaidrojies, ka pie auto stūres sēdošais puisis ir alkohola reibumā, tādēļ uz notikuma vietu izsaukti kolēģi no Ceļu policijas.

Viesstrādnieka izelpā likumsargi konstatējuši 1,25 promiles, tādēļ puisim nāksies doties uz tiesu, kā arī no savas kabatas būs jāapmaksā visai iespaidīgas soda naudas.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas