VIDEO: satrakojies jaunietis ar BMW bēg no policijas un apdraud apkārtējos

4 komentāri

Sestdien, 20. februārī, Centra pārvaldes darbinieki patrulēšanas laikā Pils ielā pamanīja automašīnu bez valsts reģistrācijas numura zīmes.

Uz policijas darbinieku rīkojumiem apturēt transportlīdzekli autovadītājs nereaģēja, bet turpināja braukt, vairākkārt pārkāpjot ceļu satiksmes noteikumus, radot bīstamas situācijas uz ceļa, apdraudot sevi un citus satiksmes dalībniekus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Apturot automašīnu Katrīnas ielā, tās vadītājs metās bēgt kājām, taču policijas darbinieki personu panāca un aizturēja.

Agresīvais autobraucējs, kurš aizturēšanas laikā turpināja uzvesties agresīvi, nogādāts medicīnas iestādē reibuma pakāpes noteikšanai, pēc kā nogādāts policijas pārvaldē lietvedības nodrošināšanai.

Foto

Video

4 komentāri

TOP komentāri

 • vecis
  +1

  vecis

  kaut kads pilnīgs lohs!
  šito es atskaldītu ar beisboleni

  24.02.2016 11:55

 • ...
  +1

  ...

  2:45 divi sitieni ar celi pa ribām, bija vai nebija pelnījis, bet bez tā varēja arī iztikt.

  23.02.2016 23:48

 • Rīdzinieks
  +1

  Rīdzinieks

  KAPĒC NERĀDA MŪSU VAROŅUS! TAUTAI JĀREDZ KAM PATEIKTIES!

  :D Un visticamāk, ka nevis no savas kabatas, bet no sencīšu kabatas visi sodiņi tiks nomaksāti, lai ar jaunu uzdzīvi varētu nākamo weekendu iekarot Vecrīgu.
  Šitādiem kadriem reālu cietumsodu vajadzētu piespriest! lai pasēž kādus 5 gadiņus un atvēsinās, savādāk jaunieši mūsdienās vairs nezin kā izklaidēties jo viss 'parastais' ir apnicis....

  23.02.2016 22:52

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas