VIDEO: policisti formastērpos, iespējams, uzdzīvo spēļu zālē Fēnikss

27 komentāri

Ar raidījumu Degpunktā sazinājās kāds jaunietis, kurš gribēja pastāstīt, ko redzējis Tukumā, spēļu zālē Fēnikss. Redzētais viņā raisījis sašutumu.

Notikumi risinājušies pagājušās sestdienas priekšpusdienā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jaunietis saka, – viņš sazinājies ar Tukuma policijas iecirkni un nodevis ziņas par redzēto. Šodien raidījums Degpunktā saņēma informāciju no policistiem – puiša paustais tiekot pārbaudīts.

Foto:

Policijas skaidrojums:

Šajā laikā policisti ir pieteikuši dežūrdaļā maiņas vecākajam atpūtas laiku, kas ir arī fiksēts kā izmaiņas dislokācijā. Mums ir atsevišķs žurnāls, kur fiksējam visas izmaiņas, kas saistītas ar dislokāciju. Cilvēki ir paprasījuši brīvu.

Dežūrmaiņa vecākais ir atsaucis šos darbiniekus uz iecirkni, kur tika veikta alkohola pārbaude ar alkometru, un alkohols netika konstatēts. Līdz ar to nav pamata uzskatīt, ka viņi tur dzēruši alu.

Policisti teikuši, ka dzēra kafiju. Policijā tagad ir pieprasīti arī ieraksti no Fēniksa videonovērošanas kamerām.

Ja azartspēļu spēlēšana un alus dzeršana tur nebūs redzama, tad viss ir kārtībā – Fēnikss ir tāda pati kafejnīca kā citas un policistiem ir tiesības uz pārtraukumu savā darba dienā.

Video!

27 komentāri

TOP komentāri

 • Kk
  +7

  Kk

  Да кофе они пьют!!! Что за бред!!!!

  21.11.2015 12:04

 • Zuze
  +6

  Zuze

  Tak nomierinās. Kafiju iedzert arī nedrīkst? Tāda sajūta, ka visi var visu (tai skaitā kafiju darba laikā iedzert), izņemot policiju un nedod Dievs, ja vēl formas tērpā! Kāda tauta, tāda policija.

  21.11.2015 08:39

 • Maximas apsargs
  +4

  Maximas apsargs

  TUrpini sargat kucēn :D

  21.11.2015 12:36

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas