VIDEO – policijas ierakstu pērle! Tā likumsargi ķēra agresīvu vīru ar nazi

0 komentāri

Pirms pāris dienām Katrīnas dambī patrulējošo kārtības sargu uzmanību piesaistījis kāds pāris, kas acīmredzami mājis policistiem, aicinot viņus piestāt pie kāda daudzdzīvokļu nama.

Izrādās, ceļmalā stāvošos cilvēkus satraucis kāds vīrietis, kurš vicinājies ar nazi un “sekmīgi”, jo cilvēkus uzbrukumā arī savainojis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Inspektori noskaidrojuši iespējamā uzbrucēja pazīmes, apsekojuši tuvējo apkārtni un turpat netālu no notikuma vietas pamanījuši iespējamo vaininieku, kurš veiksmīgi aizturēts.

Savukārt, abi uzbrukumā cietušie, brīdi vēlāk nodoti ātrās palīdzības mediķu aprūpē. Tālākais, šīs lietas šķetināšanai, talkā saukti kolēģi no Valsts policijas.

Kā izrādās, visi asiņainajā ķīviņā iesaistītie cilvēki bijuši labi pazīstami un tālāka policijas palīdzība cietušajiem nav nepieciešama. Savas attiecības, kuras kā redzams, ļaudis māk skaidrot pat ņemot talkā nažus, viņi atrisināšot paši.

Foto:

Skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas