VIDEO: Policija un specvienības kaujinieki dzenas pakaļ it kā bruņotam noziedzniekam

0 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

Kāda satraukta aculiecinieka zvans vakar vakarā licis pamatīgi sarosīties vairākiem desmitiem policistu, kuri patrulējuši galvaspilsētas ielās. Vienlaikus uz Mežaparku nosūtīti ceļu policisti, patruļpolicijas darbinieki, specvienības kaujinieki un pat vietējie pašvaldības policisti. 

Zvanītājs ziņojis par kādu autovadītāju, kurš, iespējams, ir bruņots un alkohola reibumā.

Šajā mirklī likuma sargi, visticamāk, sajuta pamatīgu adrenalīna devu, jo meklētais auto, kurā, iespējams, sēdēja bruņots noziedznieks, atradās turpat blakus.

Aizturētais 26 gadus vecais puisis nonācis specvienības busiņā un tālāk nogādāts uz Rīgas Ziemeļu iecirkni, kur darbinieki ķērušies pie pēdējo stundu notikumu šķetināšanas. Tad arī atklājies, ka it kā iereibušais autobraucējs patiesībā pie stūres sēdies skaidrā, savukārt satrauktais policijas izsaucējs, visticamāk, ļoti labi pazinis šo jaunieti.

Drošības labad jaunietis gan nogādāts uz medicīnisko ekspertīzi, lai noskaidrotu, vai aizturēšanas brīdī viņš nav atradies, kādu apreibinošo vielu ietekmē, taču šoreiz izskatās, ka par šo gadījumu ierosinātās administratīvās lietas ietvaros, lielākas nepatikšanas var sanākt pašiem policijas izsaucējiem.

Tikai dažas stundas pēc aizturēšanas, puisis atbrīvots, bet Ziemeļu iecirkņa policisti turpina šīs lietas izmeklēšanu – tās laikā tiks pieņemti visu šajā notikumā iesaistīto paskaidrojumi, pārbaudīts, kā patiesībā risinājušies notikumi Mirdzas Ķempes ielā, kā arī tas, vai jaunietis, sev piederošo gāzes ieroci ķīviņa laikā izmantojis likumīgi.

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas