VIDEO: Pārdaugavā gaišā dienas laikā sadeg auto

0 komentāri

Aizdegoties automašīnai, ir svarīgi ātri un pareizi  rīkoties. Piektdienas sākumā Pārdaugavā uzliesmojis kāds auto, kas veiksmīgi ticis apdzēsts.

Deguma pēdās un ūdens pleķus uz zemes – piektdien no rīta Slokas ielā pie parka aizdegās automašīna. Labi, ka ugunsdzēsēju depo ir netālu, mašīna nav sadegusi pilnībā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Degšana sākusies zem motora pārsega. Aculiecinieki stāsta – liesmas nav paguvušas pārņemt visu auto. Jautāts par degšanas iemesliem, aculiecinieks ļaunprātību nepieļauj. No rīta te ir pārāk daudz cilvēku.

Foto:

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas