VIDEO: norvēģu tūrists sadomā pie Brīvības pieminekļa nofotografēt savu dibenu

0 komentāri

Lai arī pie Brīvības pieminekļa ik dienas fotografējas simtiem cilvēku, šīs nedēļas ceturtdienas pievakarē kāds norvēģu tūrists izdomāja, ka viņam pie Latvijas brīvības simbola gribas novilkt bikses.

Pamanītā kompānija jau iztālēm piesaistījusi kārtības sargu uzmanību, un drīz vien atklājās – kāda ārvalstu tūrista mērķis ir pie Brīvības pieminekļa nobildēt savu… dibenu. Kā redzams pilsētā uzstādīto videokameru uzņemtajā materiālā, puisis spēj vien aizpogāt bikses un sakārtoties, kad pie viņa jau piesteidzas divi pašvaldības policisti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Izrādās, jautrā kompānija galvaspilsētā ieradusies no Norvēģijas, un 19 gadus vecajam pārkāpējam ideja demonstrēt kamerai dibenu radusies pavisam pēkšņi.

Skaties foto!

Pie pieminekļa dežurējošā kārtības sargu patruļa aizturēto puisi nodevusi Centra pārvaldes darbinieku rīcībā, un viņš nogādāts tuvēja policijas dežūrdaļā. Tur tika veikta alkohola pārbaude, kā arī noformēts administratīvais protokols par šajā vakarā sastrādāto pārkāpumu.

Starp citu, dibena parādīšana pie Brīvības pieminekļa puisim izmaksājusi vairāk nekā 250 eiro.

Skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas