VIDEO! Mirklis neuzmanības un triju šoferu dienas plāni tiek “sačakarēti”

0 komentāri

Mirklis neuzmanības un veselu trīs auto vadītāju dienas plāni sagrūst… Par vienu no piektdienas nopietnākajiem negadījumiem galvaspilsētas ielās – lasi šo stāstu!

Rīta pusē mierīgo gaisotni Tālivalža un Aizkraukles ielas krustojumā satricinājis skaļš blīkšķis, lidojušas stikla lauskas un riepu švīkstoņa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Braucu pa Tālivalža ielu, un jaunais cilvēks nedeva ceļu, nepalaida mani un ietriecās labajā pusē,” stāsta cietušais Ņikita.

Trešo mašīnu aizskāra inerces pēc.

Foto

Ņikitam tālāko ceļu nācās mērot kājām, bet viņa Mitsubishi, no nelaimes vietas aizveda autoevakuators. Šajā avārijā gan, visnopietnāk sadauzīts, tieši vaininieka auto.

Par neuzmanību un tās sekām atbildību būs jāuzņemas Mercedez-Benz vadītājam. Par avārijas izraisīšanu jaunietim tiks piespriests naudas sods, taču tas, visticamāk, būs sīkums, salīdzinot ar citiem izdevumiem, kas saistīti ar šo negadījumu. Pamatīgi apskādētajam “Mersedesam” nebija KASKO apdrošināšanas, tādēļ, pat neskatoties uz to, ka abu pārējo auto remontdarbus apmaksās vaininieka civiltiesiskās atbildības apdrošinātāji, var droši teikt, ka šī mācība jaunajam autobraucējam izmaksās vismaz pāris tūkstošus eiro.

Video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas