VIDEO: mirklis neuzmanības, un ģimenes auto turpmākais ceļš jau ved uz autokapsētu

0 komentāri

Mirklis neuzmanības, un ģimenes auto pārvēršas par metāllūžņu kaudzi. Ceturtdien to piedzīvojis autovadītājs brīdī, kad centies izbraukt uz Brīvības gatves.

Sasistā ģimenes automobiļa vadītājs no TV kameras izvairās. Lai arī vīrs ar automašīnu braucot jau vairākus gadu desmitus, šāds piedzīvojums gadījies pirmo reizi. Viņš atzīst, ka viss pārējais šodien notikušais ir tīrais sīkums – galvenais, ka pats palicis dzīvs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Skaties foto:

Visticamāk, avārija notikusi gan neuzmanības, gan neveiksmīgas apstākļu sakritības pēc. Ievērojami lielākais kravas automobilis apskādēts pavisam nedaudz – pāris dzelžu un sasists disks, savukārt uz evakuatora esošais Dodge ģimenes auto sasists tā, ka to, visticamāk, neatmaksājas remontēt. Turpmākais spēkrata ceļš diemžēl ved uz autokapsētu.

Skaties video:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas