VIDEO: Līvu laukumā trīs noziedznieki atspārda un aplaupa jaunieti; policija aiztur neliešus

3 komentāri

5. aprīlī, Vecrīgā, Līvu laukumā aplaupīšanas nolūkā trīs nelieši uzbruka un nežēlīgi piekāva kādu jaunieti. Video redzams, kā agresīvi jaunieši izaicina, provocē un nogāž upuri uz zemes. Kamēr viens no neliešiem ar kāju upurim sit pa galvu, tikmēr otrs no cietušā kabatas izvelk maku.

Uzreiz pēc nozieguma izdarīšanas trijotne straujā solī, šķērsojot Līvu laukumu, centās pamest nozieguma vietu kādā no Vecrīgas šaurajām ieliņām. Tomēr pašvaldības policija video bija piefiksējusi nozieguma brīdi, un pavēstījusi pašvaldības policijas patruļai par notikušo un virzienu, kurā devās noziedzīgā trijotne. Pavisam īsu brīdi pēc notikuša trijotne tika aizturēta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pavisam drīz notikušajā iesaistītos policijas darbinieki aizturēja turpat Vecrīgā, atrasts arī izmestais maks un uzmeklēta cietusī persona. Turpmāko procesuālo darbību veikšanai aizturētie un cietušais nogādāti Valsts policijas iecirknī.

Foto

Video

3 komentāri

TOP komentāri

 • Krista
  +6

  Krista

  Jauki, policijai IR jāstrādā tik operatīvi vienmēr. :)

  10.04.2015 16:17

 • ;)
  +1

  ;)

  Policija nostrādāja kā nākas! :)
  Varbūt kāds palabos, bet vai pašvaldības policijai nav gadījumā Krievu Drāmas teātra ēkā pašvaldības policijas "kantoris"?

  10.04.2015 21:08

 • Ravshan
  0

  Ravshan

  nu bus japasez daudz gadi cietuma!

  11.04.2015 21:24

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas