VIDEO: Kā policijas suņi meklēja zagļa izmestu planšetdatoru

0 komentāri

Lai atrastu lietisko pierādījumu policija nereti piesaista speciāli apmācītus suņus. Šoreiz meklēšana notika Elijas ielā, kur kāds garnadzis izmeta pirms pāris mirkļiem nozagtu planšetdatoru.

15. decembra vakarā Elijas ielā 17 policistiem neilgi pēc nozieguma izdarīšanas izdevies notvert zagli. Meklēšana uzsākta neilgi pēc zādzības pēc tam, kad par to ziņoja cietusī – kāda sieviete.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Zaglis tika notverts, bet pierādījums – noagtais planšetdators tā arī netika atrasts. Tas gan nenozīmē, ka netiks uzsākta lieta.

Skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas