VIDEO: Jelgavas policisti izglābj pašnāvnieku, kurš no Lielupes tilta ielec ūdenī

0 komentāri

Jelgavas pašvaldības policisti Dainis Gailītis un Mareks Rubens vakar atklājuši peldēšanās sezonu Lielupē – viņi ar visām drēbēm metās ūdenī, lai glābtu kāda cilvēka dzīvību. 

Jelgavā uz Lielupes tilta margām apsēdies kāds 36 gadus vecs vīrietis un taisījies no piecu metru augstuma lēkt ūdenī. Garāmgājēji izsaukuši policistus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kādā brīdī pārlieku emocionāli noskaņotais vīrietis pamanījis tilta galā esošos policistus un izlēmis nopeldēties. Šo skatu iemūžinājusi arī pilsētas videonovērošana.

Ugunsdzēsēji saseguši cietušo vīrieti ar segām un nodevuši mediķu rokās. Cietušais neko nav spējis paskaidrot, viņš raudājis. Tikmēr viņa dzīvības glābēji devušies uz iecirkni žāvēt drēbes un visu pārējo, kas samircis.

Bet tas šajā gadījumā ir sīkums, jo kā saka paši policisti, neviena lieta nav cilvēka dzīvības cenā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas