VIDEO: Jēkabpils lidlaukā sadzērušies jaunieši izlidina Volvo!

0 komentāri

Bija agrs trešdienas rīts, kad saule tikko aususi, taču diviem 22 un 23 gadus veciem jauniešiem acīmredzot vēl nebija beidzies iepriekšējās dienas vakars. Proti, iereibušie puiši izlēma savu ballēšanos noslēgt, testējot automašīnu Volvo V70.

Lidlauks nelūgtiem viesiem jau kādu laiku ir slēgts, taču ātruma cienītāji tāpat atrodot veidu, kā tajā iekļūt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lai neviena netraucēti varētu no spēkrata izspiest visu maksimumu un palikt šķietami neviena nepamanīti, minētie jaunieši it kā pat salauzuši norobežojošās barjeras, lai iekļūtu slēgtajā teritorijā, un tad spieduši gāzes pedāli grīdā.

Diemžēl šī pārgalvība nav palikusi bez sekām – automašīna sadūrās ar uzbērumu, un, kā jau lidlaukā pienākas, nolidojusi 20 metrus un tikai tad piezemējusies. Sekas skarbas – pasažieris guvis nopietnas traumas un aizvests uz slimnīcu, bet par šoferi rūpes uzņēmušies policisti. Viņa izelpā konstatētas 1,6 promiles.

Skaties un brīnies!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas