VIDEO: dzērājšoferis bēg no policijas un gandrīz sabrauc gājējus

0 komentāri

Kārtējais dzērājšoferis iekritis paša muļķības dēļ – viņu nodevusi pārgalvība.

Pašvaldības policijas patruļa trešdienas pēcpusdienā bija ceļā uz Vecmīlgrāvi, kad Viestura prospektā negaidīti kāda tumšas krāsas Audi stūrētājs turpat kārtības sargu busiņa priekšā rupji pārkāpis noteikumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tikai veiksmīga sakritība no nepatikšanām paglābusi gājējus, kuri gatavojās šķērsot Viestura prospektu. Redzot neprātīgajā ātrumā braucošo Audi, viņi piestājuši uz ietves un vien noskatījušies pakaļ bēglim un viņa vajātājiem. Tomēr brīdi vēlāk nule pieredzētā, visai bīstamā situācija vai veselais saprāts licis šā Audi stūrētājam apdomāties. Saprotot, ka no soda neizbēgt, viņš samazina ātrumu, līdz apstājas ielas malā.

Skaties foto:

Šā neveiksmīgā manevra pašvaldības policijas automobiļa priekšā dēļ dzērājšoferim nu būs, par ko padomāt. Viņa braucamrīks nogādāts likumsargu stāvlaukumā. Par šajā dienā savārītajām ziepēm sods rakstāms ar vismaz četriem cipariem, turklāt vairākus gadus piespiedu kārtā jākļūst par kājāmgājēju.

Skaties video:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas