VIDEO: drosmīgs “čalītis” melo policijai, acīs skatīdamies

0 komentāri

Šajās brīvdienās likumsargiem “uz karstām pēdām” izdevies aizturēt vairākus laupītājus, kuri tumsas aizsegā uzbrukuši galvaspilsētas iedzīvotājiem.

Tā kā ļaundaru uzbrukums noticis tikai pirms pāris minūtēm, turklāt aplaupītais puisis visai labi atcerējies trijotnes pazīmes, likumsargi aicinājuši viņu savā automobilī. Pateicoties ātrai rīcībai, divus noziedzniekus izdevies aizturēt un daļa laupījuma arī atgūta, taču telefons tā arī netika manīts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Iespējams, mobilais tālrunis iegūlis trešā uzbrucēja kabatā, taču viņu diemžēl tā arī neizdevās notvert. Pēc notikušā gan cietušais, gan abi aizdomās turētie jaunieši nogādāti Valsts policijas iecirknī.

Skaties foto:

Ja izrādīsies, ka grupiņa tik tiešām piekāvusi un aplaupījusi savu vienaudzi, par šo noziegumu var nākties saņemt pat ļoti bargu sodu un daudzus gadus aiz cietuma mūriem.

Skaties video:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas