VIDEO: Centrālcietumā izcēlies bīstams ugunsgrēks ledusskapja dēļ

0 komentāri

Cietumi Latvijā ir tās vietas, ko ugunsdzēsēji tiešām nepameklē bieži. Lai gan ugunsdrošības ziņā uzlabojumi būtu vēlami, nelaimes notiek reti, un labi, ka tā. Taču vakar vakarā glābēji devās uz Rīgas Centrālcietumu, un tas viss – viena ledusskapja dēļ.

Trauksme Rīgas Centrālcietumā sākās trešdien ap astoņiem vakarā, kad darbinieki pamanīja, ka no administrācijas ēkas, kurā atrodas veikals, nāk dūmi. Ēkā neviena cilvēka tobrīd nebija; veikals, kurā ieslodzītie var iegādāties higiēnas preces, našķus un cigaretes, bija slēgts. Dega ledusskapis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Skaties foto:

Acīmredzot bija noticis īssavienojums, un no ledusskapja degšana izplatījusies 30 kvadrātmetru platībā. Degšana nav pamanīta uzreiz, jo ēkā neviena nebija, nebija arī liesmu, notika gruzdēšana. Tikai, sajūtot dūmus, izsaukti glābēji, un degšana likvidēta. Amatpersonas skaidro, ka ugunsgrēku dzēšana cietumā, protams, ir sarežģītāka nekā citviet. Taču šoreiz ieslodzīto evakuācija nebija nepieciešama, un, ja arī to vajadzētu veikt, glābējiem tam ir plāns.

Protams, ka veikala telpas tagad ir salietas ar ūdeni, un nekāda tirdzniecība tajā nevar notikt. Sabojāts arī inventārs un preces, taču satraukumam neesot pamata, jo ieslodzītie bez veikala nepaliks. Tātad – otrs veikals klientiem aizvien ir pieejams. Satraukumam nav pamata.

Skaties video:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas