VIDEO: ceļmalas bērzs uzkrīt Volvo, kurā atrodas pasažieri

0 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

Piektdienas rītā uz šosejas, kas savieno Salaspili un Rīgu, desmitiem autobraucēju klātbūtnē kādam Volvo uzgāzies pamatīgs ceļmalas bērzs.

Pamatīgi apskādētā Volvo stūrētājs, nolūkojoties uz savu sasisto spēkratu, mums atzīst, ka nespēj atgūties no pārdzīvotā – tādēļ arī atturas no sarunas kameras priekšā. Kā stāsta sirmais kungs, pirms negadījuma ceļmalā redzējis strādniekus, taču par to, ka viņa braucienu negaidīti apturēs krītošs bērzs, nav spējis pat iedomāties. Vienkārši braucis pa šoseju, līdz atskanējis skaļš blīkšķis.

Notikuma vietā jau paviesojušies arī mediķi, kuri atzinuši, ka ar šoferi un viņa līdzbraucēju viss ir vislabākajā kārtībā. Bīstamā situācija beigusies vien ar lielu satraukumu.

Skaties foto:

Turpat ceļmalā, kādā sarkanā busiņā patvērušies vietējā komunālā dienesta darbinieki – arī viņiem, šajā rītā jāsniedz paskaidrojumi policistiem.

Avārijas vietā sastaptie ceļu policisti fiksējuši šī negadījuma apstākļus, kā arī pieņēmuši paskaidrojumus no abām iesaistītajām pusēm, taču nespēj atbildēt uz mūsu jautājumu par to, kurš īsti vainojams notikušajā. Teorētiski, komunālā dienesta darbiniekiem, strādājot ceļmalā bija jāparūpējas par to, lai nokaltušais bērzs neuzkristu uz šosejas, savukārt Volvo vadītājam bija jāievēro strādnieku aicinājums apstāties.

Video:

0 komentāri

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas