VIDEO: Rīgā sešas policijas ekipāžas dzenas pakaļ Subaru

8 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

Neprātīgs skrējiens bīstamā ātrumā cauri visai pilsētai – tā īsumā varētu raksturot pēdējā laika policijas pakaļdzīšanos, kurā sešas likumsargu ekipāžas centās notvert pārgalvīgu Subaru autovadītāju.

Lai arī jaudīgais pilnpiedziņas spēkrats ir acīmredzami ātrāks par policijas “busiņu”, vīriem izdodas izsekot bēgļa automobili. Pārgalvīgā braucēja vadītā Subaru ātrums krietni pārsniedz 100 kilometrus stundā. Automašīna izšaujas cauri Dārzciemam un nonāk uz Pļavnieku lielākajām ielām. Šajā mirklī pakaļdzīšanās operācijā bija iesaistījušies jau četri policijas automobiļi.

Par laimi, neprātīgā braucēja ceļā negadījās kāds naksnīgs gājējs vai autobraucējs. Maz ticams, ka iespaidīgajā ātrumā braucošā auto stūrētājs tik tiešām kontrolēja situāciju. Pēc vairāk nekā desmit minūšu ilgušās pakaļdzīšanās bēglis, visticamāk, nenojaušot kurp dodas, iebrauca arī Rīgas 84. vidusskolas sporta laukumā.

Subaru vadītājam pašam varbūt šķita, ka viņš ir neapturams, taču – tikai līdz brīdim, kad viņš ietriecās policijas automašīnā.

Skaties video!

8 komentāri

TOP komentāri

 • :D
  +1

  :D

  Vienkārši gribēja aizlaisties no Policijas busiņa, lai pēc tam par to palielītos draugiem.

  27.11.2014 14:05

 • KazHa
  0

  KazHa

  Nu jaa ir reklamas blokeshana .. izsleegt ? KAPĒC ja nevajag man tas suuda reklamas .. vnk suraagaatus spiezat cilvekiem virsuu

  29.11.2014 15:42

 • Purvītis
  0

  Purvītis

  Omg. tāds muļķis :D

  28.11.2014 10:49

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas