VIDEO: atklājies, ka kapu izracēji Rīgā meklē zelta zobus

0 komentāri

Kapu apgānītāji darbojušies visā Rīgā un tās apkārtnē, un pēc šā brīža informācijas izrakts ir vairāk kopiņu nekā līdz šim ticis ziņots.

Jau pagājušajā nedēļā tika vēstīts par šausmīgiem noziegumiem, kas paveikti Jūrmalā un Lāčupes kapos Rīgā. To, ka kapos kāds darbojies ar lāpstu un uzracis aptuveni 20 gadus vecus apbedījumus, bija atklājuši kapu apmeklētāji. Atklājuši un bijuši šokā par redzēto.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Likumsargi apstiprināja, ka saņēmuši ziņas gan par notikumiem Jūrmalā, gan par notikumiem Imantas pusē. Taču kaut kas tomēr palika nepateikts. Mēs saņēmām informāciju, ka kapu apgānītāji darbojušies arī citviet Rīgā. Pirmās ziņas pienāca par Biķernieku ielu, Biķeru kapiem, taču nepastiprinājās. No turienes mūs sūtīja uz Meža kapiem, klīstot runas, ka racēji strādājuši tieši tur. Otrajos meža kapos apstiprina – ziņas ir patiesas. Kapu apgānītāji pirms pāris nedēļām bijuši arī pie viņiem. Iespējams, tajā laika periodā, kad notika uzbrukumi kapiem Imantā un Jūrmalā.

Skaties foto:

Sīkāku informāciju kapu pārvaldē nesniedz, līdz izraktajiem kapiem pavadīt atsakās. Neoficiālā informācija liecina, ka kapu apgānītāji paviesojušies arī Jaunciemā. Iespējams, ka daudzviet viņu rosīšanās nemaz nav pamanīta, jo viņi izvēlas tālākos kapu nostūrus un ne visi kapi ir bieži apmeklēti un labi pieskatīti. Ir arī versija, ka naksnīgie kaprači meklē tieši zeltu, konkrētāk – zelta zobus. Kapavietās apbedītie cilvēki lielākoties ir pensijas vecumā un miruši pirms vismaz  20 gadiem, kad zelta zobi bija, ja tā var teikt, populāri.

Salīdzinājumam, piemēram, zelta cenas. Šobrīd 585 proves zeltu, no kā pārsvarā gatavotas mūsdienu rotas, pērk par 17 eiro, savukārt zobu zeltu par teju 23,5 eiro gramā. Vai šie pieņēmumi ir pareizi, rādīs izmeklēšana.

Skaties video:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas