VIDEO: aizdomīga slepkavība Buļļu ielā atstāj daudz neatbildētu jautājumu

0 komentāri

Slepkavība vai vienkārši sagadīšanās – kādā Buļļu ielas dzīvoklī atrasts miris vīrietis ar sasistu galvu, savukārt vienīgais liecinieks un iespējamais vaininieks rausta plecus un saka, – bijis pārāk piedzēries, lai saprastu, kas notiek.

Bija ceturtdiena, taču Buļļu ielas iedzīvotājam Sergejam tā nebija darba diena. Viņš bija izlēmis atpūsties un paniekoties ar grādīgajiem dzērieniem kopā ar kādu senu paziņu, arī Sergeju. Tā ikdienā Sergejs Buļļu ielā dzīvo viens pats kopā ar kaķi un suni, taču tagad otrs Sergejs atnācis pie viņa, un dzīvoklī bijuši jau četratā. Vienā brīdī dzīvokļa saimnieks, kā pats stāsta, konstatējis, ka ciemiņš ir miris.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Neko sīkāk Sergejs nevar paskaidrot, viņš visu noraksta uz savu lielo dzērumu un saka, – ciemiņš te nācis, te gājis, te atkal nācis. Varbūt galvu sasitis kaut kur pa ceļam. Policisti savos ziņojumos atklāj, – viņiem radās aizdomas, ka dzīvokļa īpašnieks, iespējams, varētu būt saistīts ar vīrieša nāvi, jo abi kopā iepriekš bija lietojuši alkoholisko dzērienus, bet tad kādā brīdī abu starpā izcēlies konflikts. Pret aizturēto sākts kriminālprocess par tīša smaga miesas bojājuma nodarīšanu. Patlaban Sergejs palaists mājās.

Skaties foto:

Atsvaidzināt atmiņu vai savākt pierādījumus ir policistu darbs. Sergejs mums stāsta, ka iepriekš nav tiesāts. Tas tā varbūt arī ir, taču teju pirms gada mēs ar viņu jau tikāmies saistībā ar kādu citu notikumu, kā aizsākumi, iespējams, meklējami viņa dzīvoklī. Pie mājas tika atrasts vīrietis, kurš guvis pamatīgus sasitumus. Tika lēsts, – viņš nokritis no četru metru augstuma, iespējams, izgrūsts pa Sergeja dzīvokļa logu. Sergejs to noliedza.

Skaties video:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas