VID muitnieki aiztur cigarešu kontrabandas organizatorus

0 komentāri

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas policijas pārvalde aizturējusi cigarešu kontrabandas no Latvijas uz Eiropas Savienības valstīm organizatorus, informē VID.

VID Muitas policijas pārvalde 2016. gada 11. janvārī notikuma vietā aizturēja divas personas, kuras mēģināja noorganizēt kontrabandas cigarešu nelikumīgu pārvietošanu no Latvijas uz Eiropas Savienības valstīm. Pret abām personām uzsākts kriminālprocess par muitošanai pakļauto preču glabāšanu Latvijas Republikas muitas teritorijā, bez muitas iestāžu atļaujas, kas izdarīts lielā apmērā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

VID Muitas policijas pārvalde, veicot operatīvos pasākumus, 2016. gada 11. janvārī kādā noliktavā Rīgā aizturēja divas personas – 1983. un 1984.gadā dzimušus Latvijas Republikas pilsoņus, kas mēģināja noorganizēt kontrabandas cigarešu nelikumīgu pārvietošanu no Latvijas uz Eiropas Savienības valstīm. Kopumā izņemti 339 720 kontrabandas cigarešu FEST ar Baltkrievijas akcīzes markām un 40 litri caurspīdīga šķidruma ar spirtam raksturīgu smaržu.

Abas aizdomās turētās personas jau agrāk ir nonākušas VID Muitas policijas pārvaldes amatpersonu redzeslokā saistībā ar nelikumīgām darbībām ar muitošanai pakļautām precēm. Viena no aizdomās turētajām personām jau ir aizdomās turētā statusā citā VID Muitas policijas pārvaldē izmeklējamā kriminālprocesā par tāda paša veida noziedzīgu nodarījumu.

Par minēto noziedzīgo nodarījumu tajā pašā dienā VID Muitas policijas pārvaldē tika uzsākts kriminālprocess saskaņā ar Krimināllikuma 191.panta trešo daļu par muitošanai pakļauto preču glabāšanu Latvijas Republikas muitas teritorijā, bez muitas iestāžu atļaujas, kas izdarīts lielā apmērā.

Abām aizdomās turētajām personām piemēroti ar brīvības atņemšanu nesaistīti drošības līdzekļi.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas