Vērīgs iedzīvotājs nofilmē, kā auto lielā ātrumā ieskrien sienā! Degpunktā aculiecinieku video uzņem apgriezienus!

0 komentāri

“Īsi pirms vieniem naktī Iļģuciemā izdzirdēju pie loga lielu blīkšķi. Vispirms domāju, ka auto ietriecies kādā citā mašīnā, bet, kā izrādās, tomēr šoferis nevarēja novaldīt stūri un ietriecās ēkas sienā,” tā par savu video stāsta kāds aculiecinieks Dāvis.

“Kompānija gribēja aizbēgt no notikuma vietas, bet automašīna vairs nebija braucama, trīs minūšu laikā arī bija ieradusies policija, pēc gaitas izskatījās, ka vadītājs bija alkohola reibumā,” skaidro aculiecinieks, kurš iesūtījis raidījumam Degpunktā un portālam Skaties.lv arī uzfilmēto video.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Degpunktā apbalvojām pagājušā mēneša labāko aculiecinieku, un arī šomēnes ir vērts censties, lai iegūtu vērtīgas balvas!

Foto

Skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas