Vērīga pensionāre palīdz notvert zagļus

0 komentāri

Brīvdienās Rīgā, Daugavpils ielā, rūdīti zagļi “aptīrījuši” kāda pensionāra dzīvokli. Garnadžiem gan pamatīgi nepaveicās, jo rosību dzīvoklī pamanījusi kaimiņiene un izsaukusi policiju. 

Kad Vjačeslavs piektdienas pēcpusdienā atgriezies savā dzīvoklītī Daugavpils ielā, viņš bijis patiesi pārsteigts. Prombūtnes laikā atmūķētas un atlauztas divas durvis un miteklī iekļuvuši zagļi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

No sienas pazudušas greznas, aizstiepts arī mazmeitas planšetdators un sintezators – dzīvoklis izvandīts kājām gaisā. Strādājuši profesionāļi.

Gaismu viņu neieslēdza. Kamēr viņi tur darbojās, kaimiņiene atvēra durvis un novēroja koridora telpu – tur ir divas istabas – katra uz savu pusi. Viens ar lukturi aizgāja pa kreisi, otrs ar lukturi – pa labi. Viens esot bijis apdullis – savādi runājis.

Dzīvoklis apzagts, un mantas pazudušas ar galiem – tā sākotnēji domājis Vjačeslavs, taču izrādījies, ka kaimiņiene – kāda padzīvojusi kundze – palīdzējusi zagļus aizturēt. Viņa aizdomīgos tipiņus pamanījusi, jo tie nemācējuši uzvesties klusu, bet, tā kā kaimiņu dzīvoklī vienmēr valda miers, sieviete pabāzusi galvu pa durvju šķirbu, lai noskaidrotu, kas notiek.

”Skatos, viņu dzīvokļa durvis līdz galam atvērtas. Izdzirdēju vīriešu balsis. Tur ir divistabu dzīvoklis. Viens vienā pusē, otrs otrā. Es izdzirdēju tādu narkomāna balsi. Viņš lēnītēm teica, ka atradis labu datoru. Labi, ka es nesāku kliegt, kas zina, kā viņi pēc tam rīkotos. Es gribēju viņiem pavaicāt, ko viņi te dara? Viņi mani neredzēja, un es viņus arī nē. Es ātri pievēru savas durvis, iegāju dzīvoklī un zvanīju policistiem,” stāsta kaimiņiene.

Vairāk skaties pievienotajā video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas