Ventas rumbā maluzvejnieki zivis ķēruši rūpnieciskos apmēros

1 komentārs

Valsts svētkos, 4. maija naktī, ap pulksten 3.00 Kuldīgā, Ventas rumbā, Valsts policijas darbinieki sadarbībā ar Valsts vides dienestu (VVD) aizturēja četrus vīriešus, kuri nodarbojās ar nelikumīgu rūpniecisko zveju lielos apmēros.

Veicot informācijas pārbaudi par nelikumīgu zveju aizsargājamā dabas teritorijā, likumsargi pamanīja četrus maluzvejniekus, kuri jau bija nozvejojuši vairākus maisus ar zivīm. Policijas darbinieki lūdza maluzvejniekiem apstāties, taču vīrieši nepakļāvās policijas darbinieku prasībām. Maluzvejnieki metās bēgt un paslēpās kādā garāžā Ventas krastā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Neskatoties uz centieniem aizbēgt, likumsargi aizturēja četrus vīriešus – 1968. un 1970. gadā dzimušus vīriešus, kā arī divus brāļus – 1969. un 1974. gadā dzimušus vīriešus, kuri jau iepriekš nonākuši policijas redzeslokā par līdzīgiem nodarījumiem.

Kopumā maluzvejnieki radījuši zaudējumus zivju resursiem 40 890 eiro apmērā, aprēķinājuši eksperti. Aizturēšanas vietā policisti konstatēja, ka nelikumīgi iegūtas 282 vimbas.

Par to Kurzemes reģiona pārvaldē Kuldīgas iecirknī uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 110. panta.

1 komentārs

TOP komentāri

  • s.u.a.
    0

    s.u.a.

    Izskatās ka īstenajiem vides likumsargiem drīz nebūs ko darīt.,jo nejau viņi ir ko spējīgi nosargāt.Kamēr lielajā kantorī domās par savu reputāciju,tikmēr s...vien būs.

    05.05.2015 21:41

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas