Veikalos nepilngadīgajiem turpina pārdot alkoholu un cigaretes

0 komentāri

Neraugoties uz policijas ikdienā regulāri veiktiem reidiem un aktivitātēm alkohola un tabakas izstrādājumu tirdzniecības kontrolē nepilngadīgajiem, joprojām tirgotāji un komersanti tiek pieķerti pārdodot alkoholu nepilngadīgām personām.

Arī vakar, 24. februārī, Bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļas darbinieki, veicot tirdzniecības vietas pārbaudi Pļavniekos, konstatēja, ka pārdevēja nepilngadīgai personai pārdeva alkoholiskā dzēriena iepakojumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Turklāt, pārbaudot tirgotājas personas datus, atklājās, ka persona nebija deklarējusi dzīvesvietu un izrādījās, ka ir izsludinātā policijas meklēšanā.

Par tirdzniecības noteikumu pārkāpumiem personai izrakstīti administratīvā pārkāpuma protokoli, pēc kā sieviete nogādāta Valsts policijas iecirknī un nodota meklēšanas iniciatoram.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas