Vecmīlgrāvī notikusi vērienīga ķīlnieka atbrīvošanas operācija

0 komentāri

Februāra beigās Vecmīlgrāvī noziedznieku grupa par ķīlnieku bija sagrābusi kādu jaunu vīrieti nolūkā izspiest 30 tūkst. eiro. Ķīlnieks vairākas dienas ticis turēts dzīvoklī un regulāri fiziski iespaidots, taču Valsts policijas darbinieki pēc iespaidīgas operācijas ķīlnieku atbrīvojuši un aizturējuši trīs iespējamos vainīgos, tostarp MMA cīkstoni.

Vēl vienu personu policija meklē un lūdz iedzīvotāju palīdzību!

Foto: Valsts policija

Foto: Valsts policija

Iesniegumu par pretlikumīgu brīvības atņemšanu Valsts policija saņēma 18. februārī, taču sākotnējā informācija bija skopa – bija zināms, ka, iespējams 1987. gadā dzimis jaunietis tiek turēts kādā dzīvoklī Rīgā, bet nebija zināma precīza dzīvokļa atrašanās vieta, nebija zināms pat mikrorajons. Tāpat sākumā nebija zināma ļaundaru identitāte.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Sākotnējā informācija liecināja, ka gūstā esošais cietušais tiek regulāri sists un ļaundari no viņa mēģina iegūt naudu.

Iesaistot ievērojamus policijas resursus, Valsts policijas (VP) Kriminālizmeklēšanas pārvaldes (KIP) darbiniekiem dažu stundu laikā izdevās noskaidrot, ka dzīvoklis atrodas Vecmīlgrāvī kādas ēkas piektajā stāvā.

Tāpat KIP darbinieki noskaidroja, ka starp aizdomās turētajiem varētu būt MMA cīkstoņi.

Izmeklētāji arī guva apstiprinājumu tam, ka cietušais dzīvoklī tiek turēts jau trīs dienas un ka pret viņu regulāri tiek izmantota vardarbība nolūkā izspiest naudu.

Kad visa nepieciešamā informācija bija iegūta, VP KIP darbinieki pusnaktī no 18. uz 19. februāri uzsāka glābšanas operāciju – ap ēku tika izvietoti policijas spēki, izveidoti slēpņi un piesaistīta pretterorisma vienība OMEGA.

Ķīlnieka atbrīvošanā izmantots alpīnisma ekipējums, bet iespējamos noziedzniekus izdevies aizturēt nozieguma izdarīšanas vietā.

Notikuma vietā policisti aizturējuši trīs vīriešus, kuri dzimuši 1983., 1992. un 1993. gadā, bet turpmākās izmeklēšanas laikā noskaidrots, ka grupējumā bijis iesaistīts vēl ceturtais, kurš šobrīd izsludināts meklēšanā. Tādēļ policija aicina atsaukties ikvienu, kuram ir zināma attēlā redzamā Jevgēnija Rozes atrašanās vieta, zvanot pa tālruni: 67829364, 67075055 vai 110.

Pret vīriešiem uzsākts kriminālprocess par pretlikumīgu brīvības atņemšanu personu grupā, ja tā bijusi saistīta ar vardarbību, kā arī par izspiešanu organizētā grupā. Diviem no aizturētajiem kā drošības līdzeklis piemērots apcietinājums. Šobrīd turpinās pirmstiesas izmeklēšana.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas