Varonīgs puisis no traģēdijas izglābj vairākas ģimenes

0 komentāri

Postošā ugunsgrēkā, kas agrā sestdienas rītā plosījies Inčukalna novadā, pajumti zaudējušas vairākas ģimenes. Vairākus cilvēkus izglābis kāds nejaušs garāmbraucējs, kurš, braucot pa šoseju, pamanījis liesmu pārņemto namu.

”Gribu izteikt godu un apbrīnu cilvēkam, kurš šā gada 12. septembrī apstājās un palīdzēja cilvēkiem izkļūt no degošas mājas. Puisis mēģināja iekļūt mājā, izsitot mājas durvis, tas viņam neizdevās. Tad viņš apskrēja ap māju, uzskrēja otrajā stāvā pa citām durvīm. Māja bija vienos dūmos. Puisis no mājas izveda vairākas personas stiprā alkohola reibumā. Pirmajā stāvā bija vīrietis, kurš nevēlējās iziet no sava dzīvokļa. Puisis izlauza durvis un vīrieti izveda ārā. Puisis pēc tam vēma, iedevu viņam padzerties. Nezinu ne viņa vārdu, neko. Vienkārši vēlos pateikt paldies par to, ka mūsu pasaulē vēl dzīvo tādi cilvēki. Vīrietis brauca ar melnu Mercedes markas automašīnu un mugurā viņam bija pašvaldībās policijas formastērps, viņš aizsteidzās uz Siguldas pusi uz darbu, iespējams, ka strādā Siguldā,” stāsta nama iedzīvotājs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Palīgā iedzīvotājiem ieradušies arī prāvi ugunsdzēsēju spēki. Septiņas glābšanas dienesta automašīnas un 18 vīri. Neskatoties uz apjomīgajiem glābšanas darbiem, 260 kvadrātmetru plašo ugunsgrēku izdevies likvidēt vien pēc vairākām stundām.

Vairāk skaties pievienotajā video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas