Vangažos vecas automašīnas kārotāji nožņaudz vīrieti

0 komentāri

Vangažu pilsētu šokējusi aukstasinīga jauna vīrieša slepkavība tikai tāpēc, ka varmākas iekārojuši viņa paveco automašīnu. Šobrīd ļaundaru trijotne jau atrodas aiz restēm. 

Nākamajā dienā pēc Ziemassvētkiem Vangažos bez vēsts pazuda 35 gadus vecs vīrietis vārdā Deniss, bija pazudusi arī viņa automašīna BMW. Dienu vēlāk Allažu pagastā spēkrats atrasts sasists un sadedzis, taču tā īpašnieks joprojām nekur nebija atrodams. Tikai trešajā janvārī policisti saņēmuši informāciju, ka Deniss atrasts miris meža masīvā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tagad noskaidrots, ka slepkavas savu upuri satikuši gluži nejauši Vangažos uz ielas. Viens no trijotnes Denisu pazinis, tāpēc pārmijuši dažus vārdus, vēlāk iedzēruši un tad devušies nelielā izbraucienā līdz Rīgai ar vīrieša BMW.

Dzīvība veca BMW cenā – diemžēl šis ir vēl viens skaudrs stāsts par to, ka iespējams pagājušās Ziemassvētku brīvdienas daudziem bija par garu, jo ilgstošas dzeršanas rezultātā tiek pieņemti tādi lēmumi, kas vēlāk neatgriezeniski ietekmē gan pašu gan daudzu citu cilvēku dzīves.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? šodien 09:03

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas