Vandaļi sadauza demontētos stiklus, ko bija paredzēts samainīt pret dzīvnieku barību

2 komentāri
Vandaļi sadauza demontētos stiklus, ko bija paredzēts samainīt pret dzīvnieku barību
Foto: Margarita Štrausa/Facebook

Tev noteikti jāizlasa

“Lielās talkas laikā Latvijas bobsleja izlases stūmējs Intars Dambis cītīgi strādāja, atbrīvojot stiklus no vecajiem logu rāmjiem. Bijām tos ieplānojuši samainīt pret dzīvnieku barību, bet tagad nekā…” raksta Dzīvnieku mājas Astes un Ūsas pārstāvji, kuru pagalmā vandaļi sadauzījuši stikla lausku kalnu.

Proti, vandaļi Alūksnē pie Dzīvnieku mājas Astes un Ūsas sasituši visus no vecajiem logu rāmjiem demontētos stiklus, atstājot pamatīgu lausku kaudzi.

Tas apbēdinājis dzīvnieku draugus, kas tagad labprāt atrastu vainīgos, tādēļ lūdz atsaukties aculieciniekus, ja tādi ir. “Gan jau kāds no Alūksnes jauniešiem ir zinošs, kas šos nedarbus pastrādājis,” raksta Astes un Ūsas pārstāvji.

“Vēlos lūgt jūsu palīdzību atrast vandaļus, kuri pie dzīvnieku mājas ir sasituši visus no vecajiem logu rāmjiem demontētos stiklus un mums uz svētkiem “uzdāvinājuši” sasistu stiklu kalnus. Lūdzu vārdus un uzvārdus komentāros neminēt, bet rakstīt vēstulē vai zvanīt, lai tālāk šo informāciju varētu nodot atbildīgajām instancēm. Paldies!”

Foto: Margarita Štrausa/Facebook

Foto: Margarita Štrausa/Facebook

2 komentāri

TOP komentāri

 • Vita Puke
  +17

  Vita Puke

  Tas vienkarsi ir briesmigi!!!Tas tapec,ka mes berniem neesam iemacijusi nekadas vertibas.Drosi vien,ka kāds to redzeja,bet vai atradisies kāds drosmigais?tas jau ari,ka netiek soditi pamudina uz sadiem"varondarbiem".Sirds sap par mūsu jaunatni,jo talak,jo trakak...

  07.05.2015 16:53

 • Čika
  +6

  Čika

  Pilniigi idioti...Bet , viss ko mees daraam, naak atpakal !!

  07.05.2015 17:35

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas